CSA-1250 Professional Release Agent

CSA-1250 ,Yüksek şeker içeriği olan şekerlemeler, tatlı maya hamuru ,ileri üretim kapasitelerine sahip kek ve türevleri üretiminde kullanılan Tava , tepsi ve özel kalıplar için üretilmiş , püskürtme sistemlerine uygun olarak tasarlanmış en ideal kalitede tava yağlama ve ürün ile tavayı kusursuz ayırma ajanıdır.

CSA-1250 tava yağlama yağı , oksijene ve 250 C O 'ye kadar olan çok yüksek fırın sıcaklıklarına maruz kaldığı halde ,sıradan yağlara göre Oksijen ile temas etmemesi sonucu , oksidasyonla başlayan bozulma ve nihayetinde polimerizasyon yoluyla karbonizasyona yol açmayan üstün nitelikte bir yağdır.

CSA-1250 nin üstün formülü ve başarısındaki sır ise , ürünün üretilmesi esnasındaki kusursuz kristalizasyon işlemidir.Bu işlem ile uygulama alanında homojen bir aplikasyon sağlanması , ürüne mükemmelliyet kazandırmaktadır.

Bu üstün özeliklerinden dolayı CSA-1250 ; diğer yağlara kıyasla yüzde 75 daha düşük seviyede tüketilerek tasarruf sağlar,tava ve kalıpların ömrünü uzatır,nihai ürünün kendine has kokusunu korur ve ayrıca ekstra yağ kokusu hissedilmez. Bununla beraber diğer yağlarda meydana gelen nihai üründe renk ve şekil bozuklukları CSA 1250 kullanıldığında oluşmaz.

Sıvı Yağlar

WhatsApp